Akdem Tekstil olarak sektörel gelişmeleri yakinen takip ediyoruz. Üretim tesislerimizde bulunan üstün teknoloji ekipmanlarımız ile dünya trendlerine uyum sağlıyoruz.

Çeyrek yüzyılı aşan tecrübemizi, kusursuz üretim ve müşteri memnuniyetine aktarıyoruz. Kumaşların kalite yolculuğunu 5 kıtaya taşıyoruz.

Tesisimizde yılda 6.000 tonun üzerinde kumaş üretiyoruz. Pamuklu örme kumaş boya tesisimizde boya, apre, baskı ve sınırsız desen çeşitliliğiyle müşteri beğenisine alternatifler sunuyoruz.

image

Yuvarlak Örme

Günümüzde bebek kıyafetlerinden eşofmanlara, battaniyelerden gece kıyafetlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olan yuvarlak örme kumaşları tesislerimizde bulunan 50’den fazla yuvarlak örme makinesi sayesinde üretilmektedir.

Boyahane

22 jet boyama makinemiz ile insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallar kullanarak boyama işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Yüksek teknoloji imkanlarından faydalanarak; düz boya, çift boya, yıkama, kimyasal ve mekanik apre gibi işlemlerimi yapabilmekteyiz.
image
image

Baskı

Her geçen gün daha da önemi artan baskılı ürünler, Akdem Tekstil’in tecrübesi ve kullandığı üstün teknolojiler ile buluşuyor. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak istek ve talepler doğrultusunda hizmet veriyoruz.
Copyright © 2024 Akdem Tekstil
Tasarım ve Uygulama Bravo Works